آب بند

شرکت تولیدی و صنعتی آب بند در سال 1370 در زمینی به مساحت 1000مترمربع واقع در بابل با تولید دیگ های فولادی کار خود را آغاز نمود و در سال 1377 تولید مشعل ها گازی و گازوئیلی را به مجموعه تولیدات خود اضافه کرده است، در سال 1382 با تلاش و پشتکاری فراوان و با بهره گیری از متخصصین فنی و کارآمد رادیاتور آلومینیومی استاندارد در طرح تولیدات این شرکت قرار گرفت و با اتکا به تخصص جوانان ایرانی و تجارب پیشکسوتان این صنعت، تولید این نوع محصول آغاز و روانه بازار تاسیسات گردید.
گروه صنعتی آب بند در سال 1385 در وادی ارزشمند دیگری قدم نهاد و با بهرمندی از مهندسین با تجربه اقدام به تولید دیگ های بخار و آبگرم نمود.
این محصولات دارای پلاک استاندارد بوده و در طول فرآیند تولید مورد بازرسی کارشناسان موسسه استاندارد قرار می‌گیرند. در سال 1386 تولید رادیاتور پروفیلی نیز به جرگه تولیدات شرکت اضافه گردید. در سال 1388 تولید منبع دو جداره مکمل محصولات این گروه صنعتی شده است.
مناسب ترین قیمت و سریع ترین زمان ممکن جهت تحویل کالا را در صدر برنامه های راهبردی خود گنجانده است و به آن توجهی خاص می‌نماید تا بتواند رضایت مشتریان را به نحو احسن تامین نماید.
هم اکنون شرکت تولیدی و صنعتی آب بند با دارا بودن تیم مهندسی و تولیدی مجرب (بیش از 410 نفر) و بهره مندی از امکانات تجهیزات پیشرفته در زمینه طراحی و ساخت انواع دیگ بخار، رادیاتور آلومینیومی و پروفیلی، مشعل گازی و گازوئیلی و دوگانه سوز و منبع دو جداره و قطعات اکسترودی مطابق استاندارد بین المللی اروپا (CE) و ISO 9001 – 2008 در زمینی به مساحت 45000مترمربع مشغول به فعالیت می‌باشد.
این شرکت همواره بر این باور است که کسب گواهینامه های متعدد، آخرین گام در چرخه تولید محصولات با کیفیت نیست و در واقع نقطه آغازین این چزخه است. آب بند با شعار اندیشه‌ی ما مشتری مداری در ارتقای کیفیت در بهبود مستمر کیفیت محصولات می‌کوشد و امیدوار است به یاری حق و تلاش بی وقفه و پایان ناپذیر کلیه مدیران و پرسنل به قله های بلند موفقیت دست یابد.

آدرس :

تـهران ، خیـابـان طالـقـانـی ، بعـد از چهـارراه بهـار ، کـوچـه وزیـن

تلفن ثابت :


فکس :


تلفن همراه :

-

ایمیل :

-

سایت :

http://ab-band.com

اطلاعات تماس کارخانه :

بابل ، کیلومتر یک اتوبان بابل به آمل ، کوچه آب بند +01132273071-3
مشاهده محصولات