صدف معدنی جوادی

گروه تولیدی صدف معدنی جوادی  با ادغام چند شرکت خصوصی و تعاونی پس از سالها تجربه و تحقیق در زمینه خوراک دام و طیور و منابع کلسیم و با توجه به نیاز روز افزون بازار و تکیه بر تجربیات گذشته و همگام با علم حاضر ، با اخذ مجوزهای لازم شروع به فعالیت در زمینه ی صدف معدنی نمود.

در منطقه شمال شرق در گنبد کاووس ذخایر عظیمی از سنگهای رسوبی (17%کرتاسه و 83%کواترنر)وجود دارد که به لوماشل معروف است .لوماشل به گردآمدگی های سخت شده(فسیل) صدف یا کنگلومرای صدفی اطلاق میگردد و به طور معمول از بقایای شکم پایان و دو کفه ای های فسیل شده میلیون ها سال قبل دریای خزر می باشد. ازین رو صدف معدنی نوعی سنگ آهک است و کانی های  اصلی آن از کلسیت و آراگونیت میباشد. که هر دو کانی های مهم کلسیم دار می باشند . مجموعه ذخایر در کانسارهای مختلف منطقه بالغ بر یک میلیارد و چهارصد میلیون تن می باشد که معدن اختصاصی صدف جوادی به خاطر سطح رخ نمون وسیع  و جاده آسفالت قابل دسترسی و قرار گرفتن در کانسار اصلی صدف یکی از مهمترین و در عین حال بهترین معدن صدف کوهی میباشد .

مزایای استفاده از صدف معدنی در صنعت دام و طیور و آبزیان

قابلیت جذب بالای این محصول در طیور گوشتی باعث رشد سریع و کامل استخوانها و در مرغهای تخم گذار باعث سختی پوسته شده و وزن آنها را افزایش می دهد . در گاوهای شیری علاوه بر تامین کلسیم مورد نیاز برای رشد باعث افزایش فوق العاده میزان شیر و در دام های پرواری باعث افزایش میزان وزن میشود. همچنین در جلوگیری از بسیاری بیماری ها (مانند کم کردن استرس و جلوگیری از اختلال در شبکه عصبی ماهی و در رشد سریع تر ماهیان موثر می گردد. کلیه ی کارخانجات دام و طیور و مکمل سازان در زمینه پلت دان و ..... داروخانه های دامپزشکی و مرغداران تخم گذار و مادر و اجداد میتوانند جهت تامین کلسیم از منبع کلسیم صدف معدنی استفاده کنند. لازم به ذکر است نبود عواملی نظیر اگزالات ،فیتات،فسفات و سولفات که میزان جذب کلسیم را کاهش میدهد و بهداشتی بودنی محصول در مقایسه با منایبع دیگر کلسیم از ویژگی و مزایای بارز در انتخاب صدف معدنی میباشد.

آدرس :

استان گلستان ، گرگان -برج تجاری سرمایه طبقه چهارم واحد44

تلفن ثابت :


فکس :


تلفن همراه :

-

ایمیل :

info@javadico.ir

سایت :

http://javadico.ir

اطلاعات تماس کارخانه :

استان گلستان ، گنبد کاووس -کیلومتر 7جاده داشلی برون، شهرک صنعتی گنبد خیابان سرو 7گروه تولیدی صدف معدنی جوادی
مشاهده محصولات