انرژی و پروتئین شایان

تعداد عکس: 2
    شرکت انرژی وپروتئین شایان توسط جمعی از صاحبان صنایع و کارشناسان با تجربه شاغل در صنعت مرغداری و دامپروری ایران در سال 1383 تأسیس گردیده است. با توجه به توسعه چشمگیر تولیدات صنایع مرغداری، گاوداری و آبزی‌پروری کشور، استفاده از جیره‌هایی که تأمین‌کننده نیاز انرژی و پروتئین دام، طیور و آبزیان پرورشی باشد، یکی از دغدغه‌های اصلی کارشناسان تغذیه است. لذا جهت پاسخگویی به این نیاز اساسی کشور، هدف اصلی از تأسیس شرکت انرژی و پروتئین شایان، راه‌اندازی خط فرآوری دانه‌های روغنی با تولید سویای پرچرب با نام تجاری شای سویShaySoy)) جهت استفاده در خوراک دام، طیور و آبزیان به منظور تأمین یک منبع مطمئن انرژی و پروتئین می‌باشد.
    جهت تاسیس کارخانه و خط فرآوری، پس از انجام مطالعات گسترده و تحقیقات میدانی، دریافت مشاوره علمی از انجمن سویای آمریکا (American Soybean Association) و نیز بازدید از تاسیسات مشابه در خارج از کشور،کارشناسان شرکت شایان با کمپانی معظم BÜHLER سوئیس وارد مذاکره شده و موفق به وارد نمودن پیشرفته‌ترین فن‌آوری روز جهت فرآوری دانه‌های روغنی و نصب آن در محل کارخانه شدند. کارخانه شرکت انرژی و پروتئین شایان شامل انبارهای زمینی و سیلوهای ذخیره هوایی مواد اولیه، خطوط تولید، انبار محصول، آزمایشگاه تخصصی و تأسیسات صنعتی بوده که به طور اختصاصی جهت فرآوری دانه‌های روغنی به ویژه سویا و تولید سویای پرچرب با نام تجاری شای سوی به منظور استفاده در خوراک دام، طیور و آبزیان، فعالیت می‌نماید. این کارخانه با بهره گیری از خطوط تولید تمام اتوماتیک ساخت سوئیس و با استفاده از ظرفیت کامل خود در فاز اول قادر به تولید بیش از 100000 تن و در فاز دوم300000 تن سویای پرچرب فرآوری شده در سال، می باشد. جهت تولید شای سوی از چندین مرحله پاکسازی و بوجاری، به کارگیری سیستم آسیاب غلطکی پیشرفته و نیز دستگاه کاندیشنر و اکسترودر مرطوب به همراه سیستم خنک‌کننده و خشک‌کن اتوماتیک استفاده می‌شود. این امر موجب فرآوری دانه کامل سویا و غیرفعال نمودن عوامل ضدتغذیه‌ای آن و تولید محصولی با ارزش تغذیه‌ای بالا جهت تامین انرژی و پروتئین جیره‌های کاربردی شده است. لازم به ذکر است که تولید سویای پرچرب به روش اکسترودر مرطوب با تکنولوژی برتر سوئیس برای اولین بار در ایران انجام می گیرد و محصول تولیدی به دلیل استفاده از فن‌آوری پیشرفته و حمایت فنی سوئیس واجد کیفیت بسیار عالی جهت تولید خوراک دام، طیور، آبزیان و حیوانات خانگی می‌باشد. واحدهای علمی و پشتیبانی فنی شرکت با همکاری اساتید دانشگاهی و مراکز تحقیقاتی معتبر داخل و خارج از کشور، ضمن دسترسی و به کارگیری جدیدترین یافته ‌های علمی، خدمات متنوعی از قبیل مشاوره‌های فنی جهت استفاده از سویای پرچرب فرآوری شده در خوراک، تنظم جیره‌های کاربردی با حداقل قیمت با استفاده از شای سوی، تهیه مقالات و بولتن‌های علمی، برگزاری همایش‌ها و جلسات آموزشی در خدمت مشتریان عزیز می‌باشد. با توجه به برنامه‌های توسعه‌ای شرکت جهت ورود به بازارهای جهانی، افزایش میزان تولید، کسب استانداردهای ملی و بین‌المللی و نیز اخذ گواهی‌های مدیریت تولید و کیفیت در دستور کار آتی شرکت قرار دارد. نظر به اینکه این محصول برای اولین بار در ایران عرضه شده است، مدیریت شرکت آماده دریافت نظرات و پیشنهادات مرغداران، دامپروران، پروش‌دهندگان آبزیان و کارشناسان گرامی از طریق تماس با شرکت می‌باشد.     
نام مدیر: محمود پوستی زاده

آدرس :

تهران - میدان تجریش، خیابان دزاشیب، ابتدای فرمانیه، خیابان شهید لواسانی (فرمانیه)، پلاک 248 - طبقه 4 - واحد 8 +کد پستی: 1935744589

تلفن ثابت :


فکس :

-

تلفن همراه :

-

ایمیل :

-

سایت :

http://www.epshayan.ir

اطلاعات تماس کارخانه :

-
مشاهده محصولات