خوراک دام و طیور سبزوار

شرکت خوراک دام و طیور سبزوار در سال 1374 با هدف تولید کنسانتره گاو شیری به صورت مش فعالیت خود را آغاز نموده و با توان تولید 10.000 تن در سال پا به عرصه تولید در صنعت دام و طیور گذارد. با پیشرفت علم تغذیه دام و طیور و تکنولوژی فرآوری خوراک به صورت پلت شده و همزمان با تغییر مدیریت در سال 1386 اقدام به خرید و نصب یک خط فرآوری خوراک به صورت پلت با تکنولوژوی buhler سوئیس نمود و تولیدات خود را علاوه بر تولید خوراک دام، به تولید خوراک طیور نیز گسترش داد.

به حول و قوه الهی تلاشهای این شرکت در این زمینه بی پاسخ نماند و در مدت زمان نسبتا کوتاهی با استقبال کم نظیر مشتریان از محصولات این شرکت (به خصوص در بخش تولید خوراک طیور) روبرو گردید و این مهم مسئولین این شرکت را بر آن داشت که در سال 1389 خط دوم تولید را با توان تولید 20.000 تن در سال با همان تکنولوژی buhler سوئیس خریداری و نصب نماید.

امروز به کسب عنوان کارخانه نمونه سال 1389 در شهرستان سبزوار مفتخر گشته ایم و امید آن داریم که بتوانیم در سالهای آتی برخدمات خود، درجهت پیشبرد اهداف این صنعت در کشور بیافزاییم. لازم به ذکر است که سیر پیشرفت و کسب افتخارات مختلف این شرکت بدون رضایت شما مشتریان عزیز امکان پذیر نبوده و نخواهد بود و برای دست یافتن به این مهم لازم است از تلاشهای مستمر مدیریت این شرکت جناب آقای بهرام ارغیانی، هیئت علمی مجرب (اساتید دانشگاههای استان)، مدیریت فنی لایق و کارکنان دلسوز این مجموعه قدردانی نماییم.
نام مدیر: بهرام ارغیانی