HAPPY HOOF POWDER

آریا سپهر
 پودر سم
ویژگی
Happy Hoof Powder یک فرآورده قوی با قدرت چسبندگی بالا به فرم پودر می باشد. این فرآورده جهت درمان بیماری های سم طراحی شده است به نحوی که پودر را روی سطح سم اصلاح شده قرار داده و سپس سم پانسمان می شود. عمل التیام بخشی این فرآورده در تمام انواع زخم های پوستی، خراش ها و سائیدگی ها مورد استفاده قرار می گیرد(مخصوصا در ناحیه بین سم).
HappyHoofPowder ترکیب ویژه ای از نمک های روی، عصاره و اسانس گیاهی و تالک دارویی می باشد.
اکسیدروی استفاده شده در HappyHoofPowder دارای خاصیت محافظت کنندگی و محکم کنندگی بوده و دارای اثرات ضدباکتریایی ملایم می باشد و باعث تسریع در عمل التیام بخشی زخم ها می شود. در سایر نمک های روی نیز سه عمل محکم کنندگی، ضدعفونی کنندگی و خشک کنندگی(جاذب رطوبت) بطور مشابه مشاهده شده است. کلرید روی نیز فعالیت ضد باکتریایی نشان داده است.
آویشن یک ضد عفونی کننده ی قوی نسبت به فنول یا کرزول می باشد. این ترکیب یک ضدعفونی کننده ، ضد ویروس، ضد باکتری، ضد پروتوزآ قدرتمند بوده و بر حفاظت و درمان عفونت ها موثر است. جهت ضدعفونی کردن سطح بیرونی پوست ، غشاهای موکوسی، زخم ها و خراشیدگی ها مورد استفاده قرار می گیرد.
پونه کوهی که دارای خاصیت ضدقارچی قوی می باشد.
تالک که دارای فعالیت خشک کنندگی (جاذب رطوبت) می باشد.

نحوه مصرف
پس از شستن و ضدعفونی زخم ها حدود 60 تا 70گرم از HappyHoofPowder را روی موضع گذاشته و بانداژ کنید. این فرآیند را هر 24 ساعت یکبار به مدت 3 تا 4 روز تکرار کنید.
بسته بندی
ظرف های پلاستیکی فشرده