آسینه دارو

(اسینه دارو) ASINEH
Pharmaceutical & Health Co.
شرکت داروسازی و سلامتی به عنوان یک شرکت بازرگانی عمومی برای بازار ایران در سال 1996 تاسیس شد. تا به امروز، ما به ویژه در بخش سلامت حیوانات با فعالیت های گوناگون بر روی زیست شناسی، تشخیص و مواد افزودنی خوراک تمرکز کرده ایم. محصولات از شرکت های معتبر از اتحادیه اروپا و ایالات متحده آمریکا است.
اصلی استراتژی Asineh است که همیشه بر روی نام تجاری تاکید می کند تا نام آصینه و شرکای آن را ارتقا دهد. برای تبلیغ علامت های تجاری، سیاست Asineh است که در سمینارها و کنگره های علمی و همچنین رویدادهای صنعت مانند نمایشگاه های تجاری در پایتخت ایالتی یا شهرهای بزرگ شهری شرکت کنند. علاوه بر این، Asineh دارای چندین کارگاه آموزشی برای محصولات و نیز بازدیدکنندگان فیس بوک با مشتریان است.  
Asineh در نظر دارد شرکت و محصولات خود را به دانشجویان دامپزشکی دانشجویان معرفی کند. ما معتقدیم که اگر دانش آموزان در مراحل اولیه آموزش متقاعد شوند، بسیار پیش بینی می شود که آنها به وفادار به محصولات باقی خواهند ماند. 
Asineh دوست ندارم حتی مشتریانی را که شاید کمتر اهمیت دارند، نادیده بگیرند

چشم انداز و ارزش 
برای بقا و رشد ما، ما را به مفهوم هیئت مدیره Asineh برای خدمت به مشتریان، کارکنان و کالج ها. با تکیه بر تیم آموزش دیده و کارآمد ما در تمام بخش ها، ما برنامه ریزی برای ارائه خدمات فراتر از آنچه مشتریان می توانند از رقبای دریافت خواهید کرد. در نهایت ما کارکنان خود را با محیط سالم و دوستانه و فرصت های قابل توجه برای تضمین امنیت شغلی خود ارائه می کنیم. Asineh همیشه به اخلاق و تعهد کارکنان و همچنین شرکای تجاری خود توجه ویژه ای می کند

آدرس :

Unit 3, No. 75, Tohid Ave.,Tehran, 14197 14346, Iran

تلفن ثابت :


فکس :


تلفن همراه :

-

ایمیل :

info@asineh.com

سایت :

http://www.asineh.com

اطلاعات تماس کارخانه :

-
مشاهده محصولات