تجارت نور ابرار

شرکت تجارت نور ابرار در تاریخ ١٣٨٩/٠٤/٠٩ تحت شماره ٣٧٨٨٢٩ در اداره کل ثبت شرکت ها و موسسات تجاری تهران به ثبت قانونی رسید.
با وجود سابقه نه چندان طولانی ، این شرکت بعنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکتهای اقتصادی و تجاری کشوردر سطح ملی، منطقه ای وجهانی، فعالیت های اقتصادی، بازرگانی و  صنعتی خود را آغاز نموده  و  توانسته است به سرعت اعتماد و اعتبار ویژه‌ای نزد مشتریان ایرانی و خارجی کسب کند.
 اهتمام به نوآوری و حفظ کیفیت برتر و ارتباط مستمر با کارشناسان و مشاورین مجرب ایرانی موجب گردید تا این شرکت در راستای کسب  تائیدیه‌های  ملی و جهانی  گام های بزرگی بردارد.
هم اکنون در جهت توسعه و ورود به عرصه رقابت جهانی؛ استفاده از روشهای مدرن مدیریت بهره‌وری ، تعالی سازمانی ، مدیریت ارتباط با مشتریان ، سیستمهای جامع اطلاعاتی، شبکه‌های پیشرفته توزیع و بسیاری از تکنیکهای روز مدیریت در دستور کار شرکت قرار گرفته است، به نحوی که توانایی آتی شرکت را در ارائه خدمات و محصولات برتر افزایش  خواهد داد.
پس از چند سال حضور فعال و مستمر در زمینه های گوناگون تجاری و بازرگانی و به ویژه واردات و صادرات انواع کالاها و خدمات تحت مدیریت شرکت های چندگانه و نیز بنا بر نیاز حیاتی و روز افزون مدیران شرکت های چندگانه مذکور به وجود یک شرکت مستقل و فعال در زمینه بازرگانی داخلی و خارجی. شرکت بازرگانی و تجاری (سهامی خاص) ایرانی ، فعالیت خود را آغاز نمود است.
به رغم زمان ظاهراً کوتاه سابقه حضور شرکت تجارت نور ابرار در بازار داخل و خارج از کشور ، این شرکت به یکی از موثرترین و قوی ترین شرکت های کشور و نیز بازوی اجرائی بسیار قوی برای تأمین نیاز های داخلی و خارجی در زمینه واردات کالاهای اساسی مبدل گشته است.
تلاش جهت گسترش حضور در بازار از طریق ارتقاء کیفیت کالاها و ارائه خدمات به مشتریان و جلب رضایت آنان از اهداف اصلی این شرکت می باشد. به منظور توسعه فعالیت های بازاریابی و پاسخگویی به نیازهای مشتریان در بازارهای برون مرزی ، شرکت تجارت نور ابرار اقدام به همکاری با شرکت ها ی خارجی در کشورهای مختلف نموده است.