آمینه گستر

شرکت آمینه گستر با دارا بودن بیش از 30 سال سابقه در صنعت دام و طیور کشور فعالیت خود را در سال 1363 بعنوان یکی از نخستین واحدهای فول اتوماتیک تخمگذار در ایران و با تولید تخم مرغ و گوشت آغاز کرد و در سالهای پس از آن با مطالعه و پژوهش در خصوص تولید مکمل های دام و طیور و آبزیان اقدام به ورود بدین عرصه نمود که حاصل آن تاسیس شرکت سهامی خاص آمینه گستر و کارخانه این شرکت برای تولید مکمل های غذائی و درمانی و با سرمایه گذاری خصوصی و سهامداران خانوادگی در سال 1375 بود.

از همان سال های ابتدائی، شرکت آمینه گستر علاوه بر تولید محصولات مورد نیاز آن زمان کشور، با تاکید بر تخصص و نوآوری پژوهش های زیادی را بر روی نیازهای آتی صنعت دام و طیور کشور انجام داد به گونه ای که نیازهای صنایع جدید الورود و نوپا نیز از نگاه تخصصی این شرکت دور نمانده و هم اکنون این شرکت علاوه بر تولید مکمل های تخصصی نژادهای گوناگون ماکیان صنعتی مانند:Ross, Cobb, Hy-Line, Arbor Acres, Hobard, Bovense, Indian River, Lohmann, Rowan Ranger and Shaver, وغیره. با تولید مکمل های تخصصی شترمرغ، بوقلمون، اسب های ورزشی و پرورشی، مکمل های تخصصی آبزیان و حیوانات خانگی شامل سگ، گربه و کبوتر بعنوان نخستین تولید کننده این محصولات تخصصی و با تولید و صادرات مکمل خرچنگ و خوک بعنوان تنها شرکت پیشرو در این خصوص در ایران و خاورمیانه شناخته می شود.

در سالهای گذشته این شرکت با تامین استانداردهای لازم مثل G.M.P ,HACCP,ISO and etc. جهت تولید در سطح جهانی موفق به کسب مجوزهای مرتبط گردیده و با راه اندازی خط تولید انواع محصولات داروئی نظیر: پودرهای محلول در آب، محلول های ویتامینه و انواع آنتی بیوتیکها با قدرت و افتخار به جرگه تولید کنندگان محصولات داروئی صنعت پیوسته است که حاصل این تلاش های خانواده آمینه گستر و کارکنان آن در بخشهای گوناگون، تولید محصولات متعدد داروئی با کیفیتی مشابه و بعضا بالاتر از محصولات اروپائی می باشد.

البته بایستی خاطر نشان کرد که شرکت آمینه گستر علاوه بر دارا بودن نامی نیک به همراه سالها تجربه و تخصص در صنعت طیور کشور، با تولید انواع مکلمل های تخصصی دام کوچک و بزرگ در بخشهای پروار و شیری و با تنوعی کم نظیر جهت تامین نیازهای دام های صنعتی در دوره های تولید، خشکی، اسپرم گیری و اصلاح نژاد در این بخش نیز حضوری فعال و پر رنگ داشته و محصولات آن در جای جای کشور مورد توجه و مصرف دامداران موفق قرار دارد.

از سوئی دیگر تجارب چند ساله این شرکت در عرصه علمی و تولید به همراه شبکه بازاریابی و فروش بسیار گسترده در سراسر کشور موجب جلب نظر برخی شرکتهای صاحب نام اروپائی جهت همکاری و در نتیجه اخذ نمایندگی محصولات آنان برای توزیع در شبکه فروش کشوری آمینه گستر گردیده است.

کیفیت محصولات تولیدی والاترین هدف شرکت آمینه گستر و اطمینان و رضایت مصرف کنندگان بزرگترین افتخار ما می باشد.

" آزمایشگاه های آمینه گستر"

هم اکنون، با روند توسعه واحدهای تولیدی صنایع مکمل سازی و داروسازی دام, طیور و آبزیان و افزایش میزان تولید این گروه از محصولات در کشور از یک سو و افزایش میزان واردات از کشورهای مختلف با شاخص ها و استانداردهای کیفی و ایمنی متفاوت، ضرورت کنترل کیفیت و سلامت مواد اولیه و محصولات بیش از پیش حائز اهمیت است. در این راستا شرکت داروسازی آمینه گستر با بهره گیری از پرسنل متخصص در زمینه های کنترل کیفیت (QA) ,میکروبیولوژی , بیوتکنولوژی، بیوشیمی و تغذیه در آزمایشگاه خود و برقراری بخش های تخصصی با داشتن استاندارد GMP انجام کلیه آزمایشها مطابق آخرین فارماکوپه دارویی انجام می گردد.

آزمایشگاه های شرکت داروسازی آمینه گستر به سه بخش تقسیم می شود :

آزمایشگاه کنترل کیفیت: Quality Control 

نظر به اینکه رکن اصلی صنایع داروسازی و مواد غذایی، تضمین کیفیت می باشد، لذا آزمایشگاه های کنترل کیفیت بعنوان یکی از اهرم های تضمینی و کنترل کیفیت، نقش بسیار پررنگ و تعیین کننده ای را در این صنعت ایفا می کند. و در این راستا صرف نظر از تمهیدات صورت گرفته در تولید و سایر دوایر، بر کلیه شاخص های موثر در کیفیت تولیدات نظارت دقیق و مستمر می نماید. بخش کنترل کیفی که در سایر فرآیندها اعم از فرآیندهای فنی و اداری وارد شده و از خروج نتایج غیرمعتبر جلوگیری می کند که شامل روشهای بکار رفته جهت ارزیابی ، متد آزمایش و نحوه انجام آزمایش است و غالبا برای شناسایی منبع خطا؛ و تخمین میزان آن و هشدار به پرسنل نسبت به بروز خطا است.

استانداردهای حاکم بر صنایع دارویی همچون GMP، GLP، HACCP و ... بر اساس شناسایی نقاط بحرانی، ارزیابی و پایش مداوم این نقاط بحرانی و در نهایت به حداقل رساندن خطا در محصول نهایی، طراحی شده اند. لازمه این پایش مداوم، وجود آزمایشگاهی مجهز طبق اصول GLP، ISO ، دارای نیروهایی متخصص و آموزش دیده و مدیریتی توانا، دقیق و متعهد می باشد. علاوه بر این به منظور نظارت دائم بر کیفیت محصولات و شرایط تولید آن لازم است که روش های استاندارد SOP طبق مراجع معتبر نظیر (USP، BP، JP و EP) به همراه فعالیت های پژوهشی بررسی محصولات جدید و ایده های نوین بکار گرفته شود. هدف نهایی این آزمایشگاه جاری شدن قوانین فوق الذکر در کلیه مراحل، از قسمت توزین مواد اولیه تا بسته بندی نهایی محصول است.

در این بخش از آزمایشگاه شرکت داروسازی آمینه گستر طیف وسیعی از آنالیز مواد اولیه و محصول نهایی با کمک دستگاه های مدرن HPLC - Atomic Absorption- UV-spectrophotometerو با بهره گیری از روش MIC و همگنی خوراک و شناسایی عناصر سنگین و تفکیک عناصر انجام می گردد.

آزمایشگاه میکروبیولوژی:

این بخش از آزمایشگاه با فعالیت در زمینه کنترل شرایط محیطی و میکروبی در بخش های مختلف از قبیل: بسته بندی، پرسنل، خط تولید، مواد اولیه، محصولات نهایی و تعیین پتانسیل دارو ها و مکمل ها با بهره گیری از محیط های کشت تخصصی و رنگ آمیزی های باکتریایی سعی در کنترل و سلامت مواد اولیه و محصولات تولیدی با استفاده از دستگاه های به روز و مجهز دارد.

آزمایشگاه تغذیه:

آزمایشگاه تغذیه شرکت آمینه گستر با توجه به نیاز بخش تولید مکمل و افزودنی ها برای اندازه گیری (Assay) مقدار مواد ویتامینی و معدنی در نمونه های اولیه و محصولات نهایی خوراک، مکمل و سایر افزودنی های خوراکی فعالیت خود را آغاز نمود و سپس با توجه به نیاز بخش تحقیق و توسعه شرکت، به انجام آزمایشات معمول در بخش تغذیه دام، طیور و آبزیان فعالیت خود را گسترش داده است. به طور کلی این آزمایشات شامل موارد زیر می باشد:

- آنالیز تجزیه تقریبی مواد غذایی 

- اندازه گیری سایر خصوصیات فیزیکی و شیمیایی خوراک

- بررسی میزان پایداری و عمر قفسه ای محصولات

- تولید محصولات با فرمولاسیون جدید و بررسی پاسخ های عملکردی 

در برخی موارد نیز برای تکمیل آزمایشات این بخش، با آزمایشگاه های مرجع دامی و دامپزشکی همکاری می نماید.


آدرس :

تهران، میدان توحید، خیابان غلامرضا طوسی، کوی یوسف، پلاک 4

تلفن ثابت :


فکس :


تلفن همراه :

-

ایمیل :

support@aminehgostar.com

سایت :

http://www.aminehgostar.com

اطلاعات تماس کارخانه :

مازندران، نور، چمستان، شهرک صنعتی چمستان، شرکت آمینه گستر تلفن:44663911-011 فکس:44668224-011مازندران، نور، چمستان، شهرک صنعتی چمستان، شرکت آمینه گستر + تلفن:44663911-011 + فکس:44668224-011
مشاهده محصولات